Informator/ka w Centrum Inspiracji Turystycznej w Lublinie

Numer referencyjny
287/2024
Data dodania
01.05.2024
Data ważności
31.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Hotelarstwo/Turystyka/Gastronomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin
Profil firmy

Jesteśmy lokalną organizacją turystyczną, czyli opisanym w ustawie o Polskiej Organizacji Turystycznej specjalnym rodzajem stowarzyszenia zrzeszającego i integrującego lokalne jednostki samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców z branży turystycznej. Ma ono na celu promocję turystyczną obszaru, na którym działa, wspomaganie funkcjonowania i rozwoju informacji turystycznej, inicjowanie, opiniowanie i wspieranie planów rozwoju i modernizacji infrastruktury turystycznej, a to wszystko we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.Dlaczego "Metropolia Lublin"?Ponieważ w naszych działaniach skupiamy się na Lubelskim Obszarze Metropolitalnym (LOM), czyli mieście Lublinie i kształtującym się wokół niego obszarze funkcjonalnym, wyznaczonym zgodnie z zapisami Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego oraz Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Lubelskiego.

Dane kontaktowe

Anna Nieoczym an@lotml.org

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin poszukuje kandydata do pracy na stanowisku specjalisty/tki ds. informacji turystycznej w Centrum Inspiracji Turystycznej w Lublinie, ul. Jezuicka 1/3.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z bogatym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, jak i tych rozpoczynających swoją zawodową przygodę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. wykształcenia średniego, dobrze widziane wykształcenie wyższe (preferowane specjalności: turystyka, filologia, kultura, socjologia)
  • min. chęci do pracy, d
  • obrze widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata (preferowane w informacji turystycznej lub punkcie handlowo-usługowym);
  • płynnego i komunikatywnego posługiwania się j. polskim (90% odwiedzających CIT to Polacy);
  • znajomości min. 1 języka obcego na poziomie B2 (w tym obowiązkowo j. angielski), dobrze widziany komunikatywny drugi język obcy;
  • umiejętności prowadzenia social media: m.in. Facebook, Instagram;
  • znajomości oferty turystycznej Lublina i Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego;
  • dobrze widziana znajomość technik sprzedażowych;
  • samodzielności i kreatywności;
  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy;
  • znajomości obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i urządzeń biurowych;
  • efektywnego działania pod wpływem stresu;
  • wysokiej kultury osobistej, otwartości i komunikatywności;
  • gotowości do pracy również w weekendy i święta oraz w porze nocnej.
Zakres zadań

Praca na wskazanym stanowisku będzie związana z zadaniami z zakresu:

  • świadczenia poradnictwa i obsługi interesantów odwiedzających Centrum Inspiracji Turystycznej w języku polskim oraz w językach obcych w zakresie wynikającym z certyfikacji punktu;
  • gromadzenia i aktualizacji danych o ofercie turystycznej z terenu Lublina i Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego;
  • wspomagania prowadzenia kanałów komunikacji Centrum Inspiracji Turystycznej;
  • współpracy z członkami LOT oraz przedstawicielami branży turystycznej i pozostałymi interesariuszami;
  • sprzedażą asortymentu Centrum Inspiracji Turystycznej;
  • promocji potencjału turystycznego obszaru działania LOT;
  • organizacji i realizacji wydarzeń turystycznych i rekreacyjnych oraz udział w wydarzeniach turystyczno-promocyjnych;
  • monitorowania potrzeb turystów oraz prowadzenia statystyk dotyczących danych turystycznych miasta;
  • prowadzenia innych spraw wynikających z potrzeb funkcjonowania Centrum Inspiracji Turystycznej oraz wykonywania bieżących poleceń przełożonego niewynikających z zakresu zadań i czynności, a z żywotnego interesu LOT, realizacji zadań statutowych i prowadzenia działalności gospodarczej.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (na początek na 3-miesięczny okres próbny);
  • wynagrodzenie w pierwszym okresie pracy w przedziale 4300-4750 zł brutto;
  • kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań;
  • dużo wyzwań zawodowych związanych z młodym wiekiem organizacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach promujących Lublin i LOM;
  • poznanie środowiska turystycznego Lublina i LOM. Zatrudniona osoba podejmie pracę w Lokalnej Organizacji Turystycznej Metropolia Lublin, której siedziba mieści się przy ul. Żmigród 5/4 w Lublinie. Miejscem wykonywania pracy będzie Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3 w Lublinie.
Sposób aplikowania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie:

1) swojego życiorysu zawodowego (CV)

2) opisu (nie dłuższego niż 3600 znaków) własnej wizji tego, co w Lublinie jest najbardziej interesujące dla turysty, w j. obcym.

Jeśli uważasz, że życiorys i tekst to za mało, możesz dołączyć list motywacyjny.

Każdy otrzyma od nas informację zwrotną.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w życiorysie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uwagi

Oferty pracy